Etiketler: Ucuz Fiber Optik Tek Çekirdekli Kolimatör 3.2mm Altın Kaplama Tüp Fiber Optik Kolimatör C lens Kolimatör FC/PC bağlayıcı 0.9mm SM 2 M, Yüksek Kalite Fiber Optik Tek Çekirdekli Kolimatör 3.2mm Altın Kaplama Tüp Fiber Optik Kolimatör C-lens Kolimatör FC/PC bağlayıcı 0.9mm SM 2 M, Çin Fiber Optik Ekipmanları Tedarikçiler.

₺106.00
  • Stokta var
  • a2555


  • Marka Adı: jyttek
  • Model Numarası: JYT-FOC1315FU
  • Item: Fiber Optic Collimator
  • Lens Type: C-lens
  • Wavelength: 1310/1550nm
  • Fiber diameter: 900um loose tube
  • Fiber Length: 2M
  • Dimensions (mm): 3.2X9MM or10mm
  • Fiber Type : SMF-28
  • Connector: FC/PC
  • Working Distance : 10mm


açıklama:
kolimatör doğru hizalanmış kılcal pigtail ve hangi Glens yapılır. Lens ağırlıklı C-Lens (küresel) ve G-Lens (düzlem) İki çeşit. Için ambalaj tüp, başlıca iki türleri vardır: cam tüp ve altın kaplama tüp. farklı ile kılcal çapı, dış çapı çeşitli var geliyor kolimatör 3.the fonksiyonu fiber optik kolimatör gelen çıkış olduğunu fiber paralel yapan bir içine ışık (paralel ışık), veya dış dünyaya paralel ışık (paralel) fiber optik iletim içine birleştiğinde yaklaşım. ürünleri yaygın optik cihazlar veya optik alanında araştırma ve deney.


  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 12cm x 10cm x 2cm (4.72in x 3.94in x 0.79in)

Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler