Etiketler: Ucuz 410 Cal Boresnake En Hızlı Tüfek Varil Temizleyici Delik Yılan Temizleme Sapan Av Tüfeği Airsoft Tabanca Tabanca Temizleme Fırçası Avcılık Caza, Yüksek Kalite 410 Cal Boresnake En Hızlı Tüfek Varil Temizleyici Delik Yılan Temizleme Sapan Av Tüfeği Airsoft Tabanca Tabanca Temizleme Fırçası Avcılık Caza, Çin Avcılık Gun Aksesuarları Tedarikçiler.

₺68.57
  • Stokta var
  • a13164


  • Model Numarası: CP9-020


410 Cal Boresnake En Hızlı Tüfek Varil Temizleyici Delik Yılan Temizleme Sapan Av Tüfeği Airsoft Tabanca Tabanca Temizleme Fırçası Avcılık Caza
-dahili fırçalar bir dizi ile hazırlanmış, bu basit bir adım içine tüm temizleme işlemleri birleştirir, etkili temizlik sizin tek geçişte taşıyordu. -ilk, bir başlangıç ipi alan gevşek kaldırır sonra eylemi fırçalar kum ve enkaz içinde ana öncesinde bore ovma. -son, ana ipi, standart bir temizlik yama 160 kat daha fazla diş ipi ile, süper-scrubs delik bir ayna gibi bitirmek için. -pirinç ağırlıklı açılan aracılığıyla kordon varil aşağı kolayca sığar, sadece kavramak ve aracılığıyla kordon varil-bir does it all üzerinden çekin.-hafif ve kompakt, bu bile en uzak avcılık hedef için almak kolay. -orada helezon veya taç zarar açıkta metal, ve hiçbir montaj gereklidir. -ve bu çözücü güvenli, yıkanabilir ve tekrar kullanılabilir yüzlerce kez. -mevcut tüfekler için, tüfekler ve tabancalar.


  • Birim Tipi: lot (3 parçalar/lot)
  • Paket Boyutu: 10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)

Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler